Spoštovani učenci in starši.

Prijave na obvezne izbirne predmete bodo tudi letos potekale elektronsko v programu Lo.Polis. O načinu prijave in posebnostih pri izboru bodo učenci predhodno seznanjeni s strani šolske svetovalne službe. Učitelji bodo izbirne predmete učencem predstavili, opisi posameznih ponujenih predmetov, pa so na voljo tudi v priloženih elektronskih knjižicah:

OPIS IZBIRNIH PREDMETOV V 7. RAZREDU 2023/2024
OPIS IZBIRNIH PREDMETOV V 8. RAZREDU 2023/2024
OPIS IZBIRNIH PREDMETOV V 9. RAZREDU 2023/2024

V sredo, 15. 3. 2023, bodo učenci na šoli prejeli uporabniško ime in osebno geslo, s katerim bodo dostopali do spletne prijave. V času od 15. 3. do 17. 3. 2023  bodo učenci preko programa Lo.Polis s pomočjo uporabniških imen in gesel vnesli izbirne predmete za naslednje šolsko leto. NAVODILA O SPLETNI PRIJAVI NA OBVEZNE IZBIRNE PREDMETE vas po korakih vodijo čez postopek prijave.
V primeru težav se lahko obrnete na šolsko svetovalno službo.

Lepo vas pozdravljam,

Janja Petkovšek, šolska pedagoginja