Roditeljski sestanki in govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE 2021/22

NAVODILA ZA PRIJAVO NA SPLETNE GOVORILNE URE – STARŠI

SPLETNA APLIKACIJA ZA PRIJAVO NA GOVORILNE URE – STARŠI

 

govorilne ure

1.–9. r.

16.00–18.00

 

*po dnevnem razporedu

SEPTEMBER  
OKTOBER 5.7.*
NOVEMBER 9.11.*
DECEMBER 7.9.*
JANUAR 18.20.*
FEBRUAR  
MAREC 15.17.*
APRIL 19.21.*
MAJ 24.26.*
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE 2021/22

Ime in priimek Dan Ura Prostor
Marko Andlovic torek 2 kabinet LUM
Iris Belko četrtek 4 kabinet ŠPORT
Belkisa Bosnić sreda 6 zbornica
Barbara Bešter petek 1 kabinet naravoslovja
Mojca Drašler torek 2 zbornica
Vida Frelih četrtek 2 zbornica
Nuša Ilar sreda 3 zbornica
Ana Jolevska Paspalovska ponedeljek 6 zbornica na Dolenjski cesti 20
Petra Kajzer sreda 6 zbornica
Miha Kastelec četrtek 4 kabinet ŠPORT
Barbara Klembas četrtek 4 zbornica
Mojca Koren četrtek 2 zbornica
Hedvika Kosmač sreda 6 učilnica 1
Simon Kravanja sreda 4 zbornica
Sara Primec četrtek 2 zbornica
Urška Lun četrtek 1 zbornica
Barbara Begojev torek 5 kabinet ŠPORT
Špela Marinko Čeh torek 2 zbornica
Andreja  Marucelj Štrus četrtek 3 zbornica
Aljoša Pečaver ponedeljek 4 učilnica 24
Urška Podmenik sreda 3 zbornica
Ernest Pirnat četrtek 4 zbornicca
Evgenija Simončič sreda 1 učilnica 23
Špela Stele ponedeljek 1 zbornica
Vatroslav Tomac torek 3 zbornica
Sandra Toni ponedeljek 1 učilnica 13
Darijan Trojar petek 2 kabinet ŠPORT
Andreja Verbinc torek 3 zbornica
Helena Vindiš torek 2 zbornica
Manja Vršič sreda 1 zbornica
Katjuša Slatenšek sreda 2 zbornica

 

GOVORILNE URE ZA UČENCE 2021/22

Dopoldanske govorilne ure za učence v šolskem letu 2021/22

Ime in priimek Dan Ura Prostor
Marko Andlovic torek 7 kabinet LUM
Iris Belko ponedeljek 0 kabinet ŠPORT
Belkisa Bosnić ponedeljek 7 zbornica
Barbara Bešter torek 0 učilnica 8
Mojca Drašler torek 7 uč. 16
Vida Frelih torek 6 uč 14
Nuša Ilar torek 6 zbornica
Ana Jolevska Paspalovska ponedeljek 7 zbornica 
Petra Kajzer sreda 7 zbornica
Miha Kastelec ponedeljek 6 kabinet ŠPORT
Barbara Klembas sreda 6 zbornica
Mojca Koren sreda 7 zbornica
Hedvika Kosmač četrtek 6 učilnica 1
Simon Kravanja četrtek 6 zbornica
Urška Lun ponedeljek 7 učilnica 20
Lidija Marinčič Bele torek 7 kabinet ŠPORT
Špela Marinko Čeh torek 6 zbornica
Andreja  Marucelj Štrus torek 6 uč. 22
Aljoša Pečaver ponedeljek 7 uč. 24
Urška Podmenik torek 6 zbornica
Ernest Pirnat torek 0 učilnica 14
Sara Primec četrtek 0 zbornica
Evgenija Simončič ponedeljek 6 učilnica 23
Špela Stele ponedeljek 7 zbornica
Vatroslav Tomac četrtek 0 zbornica
Sandra Toni ponedeljek 6 učilnica 13
Darijan Trojar petek 0 kabinet ŠPORT
Andreja Verbinc ponedeljek 7 2
Helena Vindiš ponedeljek 7 3
Manja Vršič četrtek 1 zbornica
Katjuša Slatenšek ponedeljek 0 zbornica
RODITELJSKI SESTANKI 2021/22

roditeljski sestanki

1.9. r.

** po dnevnem razporedu,

termini med

16.30 in 18.30

SEPTEMBER 9., 13.16.**
OKTOBER  
NOVEMBER  
DECEMBER  
JANUAR  
FEBRUAR 14.17.**
MAREC  
APRIL  
MAJ  
Dostopnost