Spoštovani učenci in starši!

Prijave na obvezne izbirne predmete bodo tudi letos potekale elektronsko v programu Lo.Polis. Učitelji bodo izbirne predmete učencem predstavili, opisi posameznih ponujenih predmetov pa so na voljo tudi v priloženih elektronskih brošurah:

Učenci se v spletni portal Lo.polis prijavijo z uporabniškim imenom in geslom, ki ga že imajo. V času od 8. 3. do 15. 3. 2023  bodo učenci preko programa Lo.Polis s pomočjo uporabniških imen in gesel vnesli izbirne predmete za naslednje šolsko leto. NAVODILA O SPLETNI PRIJAVI NA OBVEZNE IZBIRNE PREDMETE vas po korakih vodijo čez postopek prijave in izbora.

V primeru težav se lahko obrnete na šolsko svetovalno službo, v primeru tehničnih težav z vpisom ali izgubljenega gesla pa se oglasite v računalniški učilnici.

Učenci, ki želijo v šolskem letu 2024/2025 obiskovati tri obvezne izbirne predmete, naj izpolnijo SOGLASJE K IZBORU TREH UR OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV in ga oddajo Romani Gašperlin v pisarni svetovalne službe.