Spoštovani starši in učenci.

Zaradi izvedbe kulturnega dne, bomo na šoli izpolnjevali vpisnice za vpis v srednjo šolo že v petek,  25.3.2022. Obrazce za vpis bo priskrbela ŠSS, učenci pa prinesejo s seboj točen izpis podatkov o šoli na katero se bodo vpisali (ime šole, naslov oz. sedež, ime programa, naziv).  Izpolnjene vpisnice bodo učenci prinesli domov v pregled in podpis s strani staršev. Doma po potrebi dopolnite otrokov EMŠO ter davčne številke.  Nato pa podpisane in v celoti izpolnjene vpisnice prinesejo nazaj v šolo ŠSS (do torka, 29.3.2022!), ki jih bo pravočasno odposlala naprej po srednjih šolah. V kolikor boste prijavnice na srednje šole pošiljali sami, ne pozabite na skrajni rok oddaje 4.4.2022!

Vsi odsotni učenci lahko prijavnice rešijo doma in podpisano in izpolnjeno prinesejo ŠSS, ki jih bo pregledala in dopolnila ter odposlala na srednje šole. Do prijavnice dostopate TUKAJ

Če imate še kakšne dileme glede vpisa, ali pa potrebujete nasvet, sem dostopna elektronskem naslovu ines.humar@ososkar.si

Več informacij si lahko ogledate na slednji povezavi: VPIS V SŠ | Oskarjeva šolska svetovalna služba (arnes.si)