Spoštovani starši in učenci.

Iskrena hvala za odlično odzivnost, ob dobrodelni akciji zbiranja priboljškov, ki bodo polepšali dan prenekaterim otrokom, ki sicer tega v decembrskem, prazničnem času ne bi bili deležni.  Na OŠ Oskarja Kovačiča smo letos presegli vsa pričakovanja in z vašo pomočjo zbrali za cel kombi priboljškov, ki že čakajo na ČS Rudnik.

Ob enem vabimo, da vse pomoči potrebne družine naše šole, prevzame priboljške na lokaciji Četrtne skupnosti Rudnik, Pot k ribniku 20. Prevzem je možen od ponedeljka 29.11.2021 do srede, 1. 12. 2021 med 8. in 15. uro . V sredo, 1. 12. pa vse do 17. ure. Priporočamo, da pred prevzemom pokličete na telefon ČS Rudnik: 01 4280-345.

Ostanek priboljškov bomo v četrtek, 2. 12. 2021, predali Rdečemu križu Slovenije – območna enota Ljubljana.

Vsem, ki ste z dobrodelnostjo polepšali praznične dni našim najmlajšim, se še enkrat prijazno zahvaljujemo.