Spoštovani starši,


OŠ Oskarja Kovačiča v letošnjem novembru sodeluje v dobrodelni akciji Zbiranje priboljškov za otroke, ki jo poleg naše šole organizirata še Vrtec Galjevica in Četrtna skupnost Rudnik v sodelovanju z Rdečim križem Slovenije – območna enota Ljubljana.
Zavedamo se, da so med nami številne družine, potisnjene v finančno stisko. Zato je prav, da pokažemo svojo dobrodelnost in jim poskušamo polepšati decembrske praznične dni.
S priboljški, kot so čokolade, marmelade, kompoti, suho sadje, čokoladni namazi, med, čokolešnik, piškoti, kosmiči, grisini, sokovi, trajno mleko in čaji, bomo razveselili otroke, ki sicer tega niso deležni med letom.
Dobrodelna akcija zbiranja priboljškov bo potekala od ponedeljka, 22. novembra do petka, 26. novembra 2021.
Učenci lahko priboljške oddajo:

  •  na Dolenjski cesti 20 v pisarni svetovalne službe,
  • Ob dolenjski železnici 48 v pisarni svetovalne službe,
  • na PŠ Rudnik pri vodji podružnične šole, gospe Alenki Milavec.

Priboljške bodo pomoči potrebne družine naše šole lahko prevzele na lokaciji Četrtne skupnosti Rudnik, Pot k ribniku 20, od ponedeljka, 29. 11. do srede, 1. 12. 2021 med 8. in 15. uro (v sredo, 1. decembra do 17. ure).
Ostanek priboljškov bomo v četrtek, 2. 12. 2021, predali Rdečemu križu Slovenije – območna enota Ljubljana.
Vsem, ki boste z dobrodelnostjo polepšali praznične dni našim najmlajšim, se prijazno zahvaljujem,

Olga Kolar, ravnateljica

Dostopnost