Spoštovani starši in učenci,

v lanskem šolskem letu smo s takratnima 1. D in 5. D sodelovali v dveh eTwinning projektih: Little Travellers in Virtual Trip Around Europe. Za oba projekta smo prejeli znak kakovosti.

eTwinning skupnost znak kakovosti dodeljuje izjemnim projektom, s čimer potrjuje, da je projekt dosegel določene nacionalne in evropske standarde, naši šoli, učiteljicama in učencem pa je prejeto priznanje pokazatelj, da gradimo v pravi smeri. Letos je skupnost eTwinning podelila 63 znakov slovenskim šolam in vrtcem, od tega je 3 znake prejela naša šola. 

Priznanje za sodelovanje v projektu z znakom kakovosti bodo prejeli tudi vsi udeleženi učenci. Prejemnikom priznanj čestitava in jim želiva, da bodo še naprej razvijali svoje znanje angleščine ter veselje do raziskovanja in učenja.

Lepo vas pozdravljava,

učiteljici Petra Šlankovič in Manca Žuna

Dostopnost