Spoštovani starši.
Soočanje s porazi je pomembna veščina, ki jo razvijamo skozi celo življenje. Da boste svojim otrokom lažje pomagali in jih krepili pri soočanju z neuspehi in življenjskimi izzivi, vam pošiljamo povezavo za ogled zanimivega video predavanja prof. dr. Zdenke Zalokar Divjak: Vzgoja volje, vztrajnosti in prenašanja porazov. Povezava bo delovala od 27. 5. do 29. 5. 2021.
youtu.be/P-8we9YpBlc

Obveščamo vas tudi, da na TV SLO 1 prihaja češko – slovaški izobraževalni dokumentarni film Ujete v medmrežju, ki prikazuje eksperiment, v katerem se je v samo 10 dneh na lažne profile 12-letnic na spletu odzvalo 2458 spolnih plenilcev. Ogledate si ga lahko 25. maja ob 20. uri.
Več na: www.rtvslo.si/rtv/za-medije/sporocila-za-javnost/ujete-v-medmrezju/580169.

Film je primeren za otroke, starejše od 12 let, vendar priporočamo, da si ga ogledajo skupaj z vami in da se po filmu z njimi tudi pogovorite.

Vse dobro in uspešen zaključek šolskega leta.

Ines Humar, ŠSS