Spoštovani starši in učenci.

Glede na epidemiološko situacijo v tem šolskem letu, bo izvedba informativnih dni na srednjih šolah potekala virtualno in sicer 12. in 13. februarja 2021. To velja tudi v primeru, če bi pouk sicer potekal v šolah, saj gre za dogodek visokega tveganja, ob katerem se združuje veliko število učencev iz različnih delov Slovenije.

Vseeno vljudno vabljeni, da si ogledate predstavitve izobraževalnih programov, ki jih izvajajo, na virtualni način oziroma s spletno predstavitvijo. Na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport so objavili seznam vseh srednjih šol in dijaških domov s povezavami do njihovih spletnih strani. Celoten seznam šol in terminov izvedbe informativnih dni je na voljo TUKAJ.

Bodite pozorni na šole, ki zahtevajo predhodno prijavo.

Učenci 8. razreda imajo v petek pouk. Informativnih predstavitev šol se lahko udeležijo v petkovem popoldanskem terminu ali v soboto dopoldan.

Pedagoginja, Ines Humar