Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo vpis otrok v 1. razred Osnovne šole Oskarja Kovačiča za šolsko leto 2021/22 potekal v tednu med 9. – 12. 2. 2021, od 16. do 19. ure.

Vpis bo tokrat izjemoma potekal na lokaciji Ob dolenjski železnici 48, 1000 Ljubljana.

Starši ste po pošti prejeli termin za vpis.

Na podlagi 44. člena Zakona o osnovni šoli  osnovna šola vpisuje otroke v 1. razred v mesecu februarju za naslednje šolsko leto. Starši morajo vpisati v 1. razred osnovnošolske otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost šest let. Letos vpisujemo otroke, rojene v letu 2015.

Starši vpišete otroka v osnovno šolo, v katere okoliš sodi vaše stalno ali začasno bivališče.

Informacije o vpisu posredujeta pomočnici ravnateljice:

Zaradi razglašene epidemije in izvajanja preventivnih ukrepov vas prosimo, da na vpis pridete le, če ste zdravi, in pri tem upoštevate varnostne ukrepe (zaščitna maska, razkuževanje rok, varnostna razdalja).

Več informacij o vpisu v 1. razred najdete TUKAJ.