Spoštovani starši,

Zveza prijateljev mladine Ljubljana Vič Rudnik je na našo šolo poslala predlog, da bi se v njihove brezplačne akcije, kot so razdeljevanje hrane, šolskih potrebščin, obleke, obutve in ostalih dobrin ter vključitev otrok v brezplačno letovanje/zimovanje vključili tudi otroci, ki prihajajo iz socialno šibkih družin. Vključitev v posamezno akcijo je prostovoljna, vendar je za vključitev potrebno soglasje staršev.

V kolikor ste se znašli v finančni in materialni stiski se lahko do ponedeljka, 9. 11. 2020, obrnete na šolsko svetovalno delavko, gospo Tino Zobec Pirnat, na telefonski številki 01/280 91 25 ali na elektronski naslov: tina.zobec-pirnat@guest.arnes.si, pri kateri boste lahko dobili obrazec za vključitev v posamezne humanitarne akcije.

Želim vam vse dobro.

Tina Zobec Pirnat, svetovalna delavka