Spoštovani starši učencev 6. do 9. razreda,

v tednu od 19. 10. do 23. 10. 2020 bo za vaše otroke potekal pouk na daljavo, ki bo potekal v učnem okolju MS Teams.

Nekaj usmeritev:

• Delo bo potekalo vsak dan za tiste predmete, ki jih imajo učenci ta dan na urniku.
  • Gradivo, navodila, usmeritve, povezave, povabila na videokonferenco … bodo učenci dobili v spletnih učilnicah posameznih predmetov.
  • Učitelji bodo gradivo naložili dan prej (npr.: Če imajo učenci 7.a v sredo 1.uro slovenščino, bo gradivo zanje učitelj naložil v učilnico SLJ 7.a (Š. Stele) dan prej, torej tekom torka).
  • Zadolžitve, naloge, obveznosti za ponedeljek, 19. 10. 2020, bodo v učilnice naložene danes, v petek, 16. 10. 2020.

Želimo si, da bo delo v prihodnjem tednu teklo nemoteno, čeprav na drugačen način. Verjamemo in upamo, da se po jesenskih počitnicah z učenci ponovno srečamo v šoli.

Veliko zdravja vsem,