Spoštovani starši,

prijavili ste se na popoldanske govorilne ure, ki bodo potekale v šoli. Za nemoteno in varno izvedbo vas prosimo, da upoštevate nekaj navodil:

• Obisk govorilnih ur je mogoč samo po predhodno opravljeni spletni prijavi na GU.
  • Na vaš mail ste prejeli povratno obvestilo o potrditvi vašega termina.
  • Na govorilne ure boste čakali zunaj šole:
    • Dolenjska cesta (1.-5.r.): zunanje glavno stopnišče
    • Podružnica Rudnik (1.-5.r.): dvorišče pred vhodom
    • Ob dolenjski železnici 48 (6.-9.r.): pred vhodom A – pri zastavah
  • Na govorilne ure prihajajte točno. Predlagamo, da pridete 5 min pred predvidenim terminom, ne prej.
  • Ob uri vašega termina vas bo v šolsko stavbo povabil strokovni delavec pri vhodu.
  • Ob vstopu v šolo je potrebno upoštevati določila Odloka vlade za zmanjšanje tveganja okužb in širjenja okužb z virusom SARS-CoV2. Prosimo, da si pri vstopu razkužite roke in nadenete masko. Vstop brez maske ne bo mogoč.
  • Strokovni delavec na vhodu vas bo usmeril v učilnico, kjer vas bo pričakal učitelj, h kateremu ste se prijavili na govorilne ure. Razpored učiteljev v učilnicah bo objavljen tudi pri vhodu v šolo.
  • Vaš termin je omejen na 10 min. Za vami učitelji pričakujejo še druge starše.

Hvala za razumevanje,