Dragi učenci in starši,

po enotedenskem odmoru se ponovno vračamo k šolskemu delu, ki ga bo v mesecu maju zaznamovalo predvsem ocenjevanje. Učenci, prepričana sem, da ste se in se še boste s svojimi učitelji podrobno dogovorili o načinih in terminih preverjanja in ocenjevanja, hkrati pa tudi iskreno verjamem, da ste pripravljeni. Zato kar pogumno naprej.

Mnogi ste v prejšnjem tednu v medijih zasledili informacije o tem, da naj bi se učenci 1.-3. razreda vrnili v šolo s ponedeljkom,18.5.2020, devetošolci pa teden dni kasneje. Prav tako naj bi v šolo povabili tiste učence, ki imajo učne težave. Želim vam sporočiti, da s strani pristojnih (MIZŠ, NIJZ) uradnih informacij in navodil o vrnitvi učencev v šolo, o organizaciji dejavnosti v šoli od 18.5. 2020 dalje še nismo prejeli, jih pa pričakujemo vsaj do konca tega tedna. Takoj ko bodo jasna izhodišča, bomo pripravili načrt izvedbe in vas o vseh potrebnih informacijah tudi pravočasno obvestili preko razrednikov oziroma preko spletne strani šole.

Lepo vas pozdravljam,