Drage učenke in učenci,

pretekla sta že dva tedna, ko šola sameva. Navajeni smo, da so šolski hodniki tihi in prazni v času poletja, spomladi pa je kar nenavadno. Menim, da so nove poti sodelovanja z učitelji utečene, čeprav jih tudi spreminjamo, nadgrajujemo. Upam, da se čuti našo skrb, da tudi na drugačen način pridobivate znanje, da ste zaposleni, da vam ni dolgčas. Trudimo se z inovativnostjo, veseli pa smo tudi vseh vaših odzivov. Nenehno tudi iščemo ravnovesje, da vam ne nalagamo dela preveč. Za ta teden smo se odločili, da bomo za vse razrede v petek pripravili dan dejavnosti, navodila za ponedeljek, 6. 4. 2020, pa boste dobili že ta četrtek. Tako vam/nam vsem nekoliko sprostimo konec tedna.

Spoštovani starši,

trenutne razmere nakazujejo, da boste/bomo ostali doma še kar nekaj časa. Konkretnih podatkov in usmeritev, kdaj naj bi pričeli z običajnim poukom, nimamo. Na osnovi izkušenj, ki jih imamo po preteklih dveh tednih, spreminjamo svojo prakso, izboljšujemo in tudi prilagajamo. Veliko nam pomeni tudi vaša pomoč, sodelovanje in razumevanje.

Ostanimo pozitivni v teh zahtevnih časih. Ostanimo doma!