Spoštovani starši, stari starši, krajanke in krajani,

Podružnična šola Rudnik v letošnjem šolskem letu praznuje častitljivo obletnico – 90 let. V teh letih je doživela kar nekaj sprememb, predvsem pa se nas je zvrstila pisana in zelo dolga vrsta učencev in učiteljev. Ta visoki jubilej bi želeli obeležiti z izdajo zbornika, fotogalerijo in razstavo starih predmetov. Ker je bila naša šola del mnogih rudniških družin, vas prosimo za pomoč in sodelovanje. Če imate kakšno staro fotografijo, ki je povezana s šolo, imate morda še kje kakšen predmet, ki bi nas popeljal v tiste čase, bi želeli z nami deliti zgodbo iz šolskih klopi, bomo zelo veseli, če nas pokličete, nam zapišete, pošljete, kar se vam zdi, da bi bilo v zborniku prav objaviti, dokumentirati. Na ta način bi želeli izkazati spoštovanje vsem njenim učiteljem, učencem, staršem, starim staršem, vsem nam, ki smo v njej, v takšni ali drugačni vlogi, preživeli mnoge mladostne dni. Prispevke zbiramo do 18. 1. 2019.

Veselimo se sodelovanja z vami in vas lepo pozdravljamo,

učitelji in učenci PŠ Rudnik