ZMAGOVALCI USTVARJALNEGA NATEČAJA UHU

Učenci 2. C in obe učiteljici Mojci smo v mesecu maju sodelovali na nagradnem ustvarjalnem natečaju UHU, ki letos poteka že 5. leto. Namen projekta je spodbujati ustvarjalnost in timsko delo med otroki. Letošnja likovna naloga je bila, da iz recikliranih, odpadnih in/ali naravnih materialov ustvarimo najmanj meter velikega sanjskega konjička. Pridni prsti so ustvarili mogočnega lipicanca v idilični kraški pokrajini, ki smo jo obogatili s čarobnimi kamnitimi kraškimi hišicami. Med več sto prijavljenimi vrtčevskimi in šolskimi skupinami je 5-članska strokovna žirija naše delo izbrala za najboljše v Sloveniji – prislužili smo si 1. nagrado: IZLET V LIPICO Z OGLEDOM KOBILARNE.

Iskreno čestitam vsem sodelujočim učenkam in učencem 2. c, staršem, ki so s svojimi pridnimi prsti pomagali na delovno soboto soustvarjati kraške hišice, hvala tudi učiteljici in dragi sodelavki Mojci Ogrizek Drinovec za vso dragoceno in nesebično pomoč pri uresničitvi naše ideje.

Mentorica Mojca Abbad