Program dejavnosti je sledeč:

1.SMUČANJE –Kranjska Gora  – zbor pred šolo ob 7.30.

Reditelji vzamejo malico na rampi. Smuča se v skupinah, v primeru samovoljnega smučanje bomo odvzeli smučarsko vozovnico! Smučamo do 13.00, odhod iz Kranjske Gore okoli 13.30. V Ljubljano se vrnemo okoli 15.00 ure. Kosila v šoli ni!

2. POHOD IZ KRANJSKE GORE DO PLANICE (zaradi poletov v Planici) – zbor ob 7.50

Reditelji vzamejo malico na rampi, Iz Kranjske Gore gredo do Planice in nazaj.  V Ljubljano se vrnemo okoli 15.00 ure. Kosila v šoli ni!

3. POHOD IZ KOSEZ PO POTI SPOMINOV DO ŠOLE

Zbor ob 8.00 za 9. razrede– vzamejo malico na rampi

Gredo na mestni avtobus št. 3B ob 8. 21. Izstopijo pri kinu Šiška in gredo na avtobus št. 5. Izstopijo na postajališču pri Mercatorju, nasproti slaščičarne Kresnička.  Prečkajo cestišče na prehodu za pešce in se usmerijo proti Koseškemu bajerju. Po poti spominov  nadaljujejo pot proti Livadi in naprej do šole.

Zbor ob 8.20 za 7. in 8. razrede– vzamejo malico na rampi

Gredo na mestni avtobus št. 3B ob 8. 48. Izstopijo pri kinu Šiška in gredo na avtobus št. 5. Izstopijo na postajališču pri Mercatorju, nasproti slaščičarne Kresnička.  Prečkajo cestišče na prehodu za pešce in se usmerijo proti Koseškemu bajerju. Po poti spominov  nadaljujejo pot proti Livadi in naprej do šole.

Kosilo v šoli je!

Vsem želimo obilo športnih užitkov, predvsem pa dan brez poškodb.

AKTIV ŠPORTA