Člani upravnega odbora ŠOLSKEGA SKLADA – učitelji in starši, smo v  petek, 11. 2017, v avli šole na Dolenjski cesti organizirali SEJEM RABLJENE ZIMSKE ŠPORTNE OPREME. Dogodek je bil odlična priložnost, da ste lahko prodali staro zimsko športno opremo in po ugodni ceni kupili novo. Obenem je imel sejem tudi dobrodelno noto, saj ste lahko del denarja od prodane opreme podarili šolskemu skladu naše šole. Starši ste se odzvali v lepem številu. Že zgodaj zjutraj ste prinašali rabljeno športno opremo in se pri določanju prodajne cene odločili, koliko denarja boste podarili. V popoldanskih urah, ko je prodaja stekla, smo z veseljem opazovali radostne obraze otrok, ki so pomerjali smučarsko obutev in merili višino smuči ter nato veseli odhajali »pogledat v hribe«, če je že kaj snega.

Nismo si mogli predstavljati, koliko obiskovalcev naj pričakujemo, zato nas veseli, da je bil interes in obisk dober. Z izkupičkom smo zadovoljni. Z zbranim denarjem bomo  našim učencem omogočili udeležbo na izven šolskih dejavnostih. Sodelujočim se iskreno zahvaljujemo. Želimo si, da bi smučarski sejem postal tradicija. Že ob tej priložnosti vas vabimo, da se nam prihodnje leto pridružite.

Majda Primec

Dostopnost