Spoštovani starši!

Leto je naokoli in pred nami je prireditev, ki nam bo popestrila jesenske dneve. Tek je osnovna motorična dejavnost, ki poleg splošne koristi za človekovo zdravje krepi tudi voljo, razvija delovne navade, omogoča prijetno in zdravo druženje. Zato je prav, da starši spodbudite svoje otroke k teku tudi tako, da jih prijavite na Ljubljanski maraton. Seveda priporočamo, da skupaj te dni malo trenirate, da bodo dobro pripravljeni na tek.

Prijave učencev na promocijski tek je možna le preko šole. Izpolnite prijavnico, ki jo natisnete, ali pa jo dobite pri razredničarki vsaj do 15. 10. 2017. Kasneje prijava ni več mogoča.

Otroke starši sami pripeljete na dogovorjeno mesto in ga od tam tudi odpeljete. Vsa navodila  za tek (majica, štartna številka, zbirno mesto pred startom, zbiranje na cilju, itd.) boste dobili dan ali dva pred prireditvijo (običajno dobimo štartne številke zadnji dan).

Več o tem si preberite tukaj: Lj_maraton_2017

Prijavnica: prijavnica_Lj_maraton_2017

Želim vam veliko tekaških užitkov!

Maruša Bitenc, učiteljica športa