Spoštovani starši!

Zaradi vedno večjega števila učencev na naši šoli, vseh obveznosti, ki jih imajo in interesnih dejavnosti, na katere so vpisani, so bile popoldanske vožnje oblikovane skupaj z urnikom in zagotavljajo, da gre učenec domov po vseh svojih obveznostih (urnik interesnih dejavnosti), ki jih ima tisti dan. Zaradi tega je bilo potrebno narediti tudi zamike in prestavitve odhodov učencev glede na vaše izražene želje oz. potrebe. Prednost pri premikih so imeli mlajši učenci. V letošnjem šolskem letu bo peljal manjši kombi vsak dan dvakrat po pouku in večji nato še štirikrat, kot smo vajeni. Vožnje velikega kombija so zelo polne. Učenci bodo v petek dobili domov listke, na katerih bo zapisano, ob kateri uri imajo kombi vsak posamezni dan v tednu. Razpored za prvi šolski dan oz. petkov termin si lahko ogledate na tej povezavi.

Tudi organizacija jutranjih prevozov je vedno bolj zahteven zalogaj, kjer moramo vsi skupaj misliti tako na posameznike, kot tudi na celoto. Razpored jutranjih prevozov je zapisan na tej povezavi.

Prosimo vas za strpnost in razumevanje ter vam želimo uspešno in prijetno novo šolsko leto

Alenka Milavec, vodja PŠ Rudnik