Od 8. do 15. maja 2017  poteka teden Rdečega križa. Slogan letošnjega tedna je »Hvala, ker pomagate lajšati stiske najšibkejših. Rdeči križ tudi v letošnjem letu organizira akcijo Otroci za otroke, v kateri sodeluje tudi naša šola. Tudi letos želimo vzpodbuditi otroke, ki živijo v boljših materialnih pogojih, da pomagajo svojim vrstnikom, ki živijo v slabših materialnih pogojih. Otroci lahko podarijo nove šolske potrebščine  (svinčnik ali dva, zvezek, radirko, ravnilo, barvice, voščenke, barvni papir in druge šolske potrebščine) ali 1 eur  v sklad za šolske potrebščine.

Akcija bo potekala do 17. 5. 2017. Podarjene potrebščine oddate razrednikom ali svetovalni delavki Darji Guzelj.

Zbrane potrebščine in denar bomo posredovali Rdečemu križu, ki bo opremil nove šolske torbe in jih podarili otrokom iz socialno ogroženih družin.

Za sodelovanje v akciji se vam najlepše zahvaljujemo!

Darja Guzelj