V okviru FESTIVALSKEGA LETA “Igraj se z mano”, ki je pod okriljem Centra Janeza Levca Ljubljana, je potekal tudi MEDNARODNI LIKOVNI NATEČAJ “Igraj se z mano”. Povezovanje skozi igro je vodilno načelo dogodkov FESTIVALSKEGA LETA, ki s svojimi aktivnostmi spodbujajo integracijo med otroci, mladostniki, odraslimi osebami s posebnimi potrebami in večinsko populacijo vseh generacij.
Na natečaju so sodelovali tudi naši učenci in šest likovnih del je bilo izbranih za razstavo BODI UMETNIK – POTUJOČA RAZSTAVA »Igraj se z mano«, ki je začela svojo pot v Cankarjevem domu. Otvoritve le te smo se udeležili tudi sodelujoči učenci naše šole. Vzporedno je  potekal tudi bogat kulturno animacijski program s katerim so popestrili naše druženje.
V galeriji pa si lahko ogledate izbrana dela, razstavo in zabavo.

 

Mojca Ogrizek Drinovec

Dostopnost