Spoštovani starši!

Enota Dolenjska cesta 20

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v torek, 13. 9. 2016, ob 17.00, na enoti Dolenjska cesta 20, v učilnici vašega otroka.  Učitelji bodo predstavili  program in delo razredne skupnosti. Ob 18. 00  bomo roditeljski sestanek  nadaljevali  s predavanjem z naslovom Značilnosti prehoda iz predšolskega v šolsko obdobje. Predavanje bo izvedel  Radovan Radetić, univ. dipl. soc., družinski  terapevt in mediator.

Podružnična šola Rudnik

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 14. 9. 2016, ob 17.00, na Podružnični šoli Rudnik, v učilnici vašega otroka. Roditeljski sestanek bomo začeli s predavanjem z naslovom Značilnosti prehoda iz predšolskega v šolsko obdobje. Predavanje bo izvedel  Radovan Radetić, univ. dipl. soc., družinski  terapevt in mediator. V nadaljevanju bosta učiteljici predstavili program in delo razredne skupnosti.

Na predavanje vabimo tudi starše drugega razreda.

Vljudno vabljeni!