Na festivalu Likfest, ki so ga pripravili v Pionirskem domu, je sodelovalo šestnajst ljubljanskih šol in vrtcev, med njimi tudi naša šola. Likovna dela učencev  so nastajala na temo Ljubjana, zelena prestolnica in bila razstavljena v prostorih Art centra.  Nekatera izbrana dela pa so vključili v razstavo, ki gostuje v prostorih Pionirskega doma do 27.6.. Šestnajst najbolj »ljubljanskih del« pa te dni krasi tudi ljubljanske ulice, na reklamnih panojih lahko zasledite tudi umetnino Martina Lapajne iz 4.a razreda.
Na zaključnem dogodku oz. otvoritvi skupne razstave, so učenci izdelali tudi največjo grafiko, ki ste jo lahko videli na naslovnici petkovega Dnevnika.
Učenci so ustvarjali pod mentorstvom učiteljic Katarine Tiršek, Anuše Mihelič in Mojce Ogrizek Drinovec, Kako smo ustvarjali in nastopali, ter Martinovo sliko na panoju pred Dramo, smo zabeležili in objavili v naši galeriji.