Učenci, ki obiskujejo otroški pevski zbor naše šole bodo v sredo, 23. 3. 2016 ob 17.15 uri, nastopali na območni pevski reviji otroških, mladinskih in srednješolskih pevskih zborov – Pomladna prepevanja 2016.Nastopamo na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana, Ižanska cesta 12 (nasproti Botaničnega vrta).
Na dan nastopa imamo tonsko vajo, zato se zberemo v avli naše šole ob 14.10 (po kosilu) in v spremstvu učiteljev odidemo na vajo.
Vaja se konča ob 15.00. Po vaji bomo na nastop počakali v prostorih šole gostiteljice in tam pojedli organizirano malico.
Otroke prevzamete po zaključku koncerta, ki ne bo trajal več kot eno uro. Na koncert ste vabljeni tudi starši, prostor v dvorani vam pokažejo hostese. Fotografiranje s strani staršev ni zaželeno, ker organizator prevzema to nalogo in nam naknadno pošlje posnetke (videli jih boste na spletni strani naše šole).
Prosim, da imajo pevke in pevci oblečene črne hlače ali krilo, in belo srajco ali majčko.

Vatroslav Tomac

Dostopnost