OBVESTILO                                                     Ljubljana, 16. 3. 2016

Učenci 3., 4. in 5. razreda in nekateri iz 2. razreda, ki obiskujejo otroški pevski zbor naše šole bodo v sredo, 23. 3. 2016, ob 17.15 uri nastopali na območni pevski reviji otroških, mladinskih in srednješolskih pevskih zborov– Pomladna prepevanja 2016.  

Nastopamo na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana, Ižanska cesta 12. Na dan nastopa imamo tonsko vajo, zato se zberemo v avli naše šole ob 14.00. Odidemo na Konservatorij za glasbo in balet (nasproti Botaničnega vrta). Vaja se konča ob 14.45. Po vaji bomo na nastop počakali v prostorih šole gostiteljice.

Oblačilo za nastop: bela majica z dolgimi ali kratkimi rokavi (fantje zaželena bela srajca) in lepe jeans hlače.

Otroke prevzamete po zaključku koncerta ob 18.00 pred dvorano. Na koncertih bo fotografiranje zagotovljeno s strani organizatorja, zato dodatno fotografiranje ni želeno.

Hvala za razumevanje in sodelovanje

                                                                                                          Barbara Pekolj

Dostopnost