V četrtek, 21.1.2016, načrtujemo zimski športni dan na Pokljuki. Na športnem dnevu se bomo sankali in igrali na snegu.

Učenci naj bodo primerno oblečeni. Predel med koncem hlačnice in čevljem ter rokavom in rokavico naj bo dobro pokrit. V nahrbtniku naj imajo rezervna oblačila (spodnje perilo, nogavice oz. žabe, hlače, majico in rokavice). Po koncu sankanja se bomo preoblekli v Hotelu Jelka, kjer bomo imeli tudi kosilo. Za dietno prehrano bo poskrbljeno. Šolsko kosilo in popoldanska malica bosta ta dan odjavljena. Dopoldansko malico bomo vzeli s seboj in jo pojedli takoj ob prihodu na Pokljuko.

S seboj naj imajo podpisane sani (lahko imata po dva skupaj ene). Čelade so obvezne! Lopatke in bobi niso dovoljeni.

Odhod izpred šole bo ob 8.15 (šola na Dol. c.) ter ob 8.25 (obračališče LPP na Rudniku), povratek na isto mesto bo od 14.45 – 15.00. Prosimo, da zjutraj s parkiranjem ne ovirate odhodov avtobusov.

Če bodo vremenske razmere neugodne, bomo športni dan prestavili na drug termin.

Učitelji prvih razredov