Na šolskem tekmovanju devetošolcev iz angleščine je letos sodelovalo 34 učencev. Dosegli so odlične rezultate, saj je 25 učencev prejelo bronasto priznanje, od teh pa se je kar 20 učencev uvrstilo na regijsko tekmovanje, kar je resnično izjemen dosežek.

Učenci, ki prejmejo bronasto priznanje so: Tadej Kavčič, Maja Leva, Zala Mlakar, Sara Koren Marolt in Melita Latifi.

Učenci, ki prejmejo bronasto priznanje in so se tudi uvrstili na regijsko tekmovanje pa so: Neža Božič, Mark Kosina, Gal Terzer, Martin Vovk, Domen Marolt, Pino Hiti Ožinger, Eva Žuna, Gašper Kreft, Anže Pečkaj, Dana Pika Žigon, Jakob Jerše, Bor Silič, Domen Smole, Klemen Šubic, Ulan Valant, Manca Mihorko, Freia Verbinc, Tia Vitezič, Nika Pavlina Cirman in Dominik Kušar.

Vsem učencem iskrene čestitke in veliko uspeha na regijskem tekmovanju, ki bo potekalo 27. 1. 2016 na OŠ Kolezija.

Belkisa Bosnić