Spoštovani starši,

OŠ Oskarja Kovačiča v letošnjem novembru sodeluje v dobrodelni akciji Zbiranje priboljškov za otroke, ki jo poleg naše šole organizirata še Vrtec Galjevica in Četrtna skupnost Rudnik v sodelovanju z Rdečim križem Slovenije – območna enota Ljubljana.

Zavedamo se, da so med nami številne družine, potisnjene v težko finančno situacijo. Zato je prav, da pokažemo svojo dobrodelnost in jim poskušamo polepšati decembrske praznične dni.

S priboljški, kot so čokolade, marmelade, kompoti, suho sadje, čokoladni namazi, med, čokolešnik, piškoti, kosmiči, grisini, sokovi, trajno mleko in čaji, bomo razveselili otroke, ki sicer tega niso deležni med letom.

Dobrodelna akcija zbiranja priboljškov bo potekala od  23. do 26. novembra 2015. Priboljške bomo sprejemali:

  • na Dolenjski cesti 20 v pisarni svetovalne službe,
  • Ob dolenjski železnici 48 v pisarni svetovalne službe,
  • na PŠ Rudnik pri vodji podružnične šole, gospe Alenki Milavec.

Priboljške bodo pomoči potrebne družine naše šole lahko prevzele na lokaciji Četrtne skupnosti Rudnik, Pot k ribniku 20, od 30. novembra do 3. decembra 2015 med 8. in 15. uro  (v sredo, 2. decembra do 17. ure).

Ostanek priboljškov bomo v petek, 4. 12. 2015, predali ZPM Ljubljana Moste Polje.

Vsem, ki boste z dobrodelnostjo polepšali praznične dni našim najmlajšim, se prijazno zahvaljujem,

Olga Kolar, ravnateljica

Dostopnost