S tečajem prilagajanja na vodo bomo pričeli v ponedeljek, 16. novembra 2015 v KOPALIŠČU TIVOLI in z njim končali v petek, 27. novembra 2015.

↓ Obvestilo za 1. a in 1. b, ter obvestilo za 1. c in 1. d.

Obvestilo za 1. a in 1. b razred

Plavanje bo potekalo od 8.00 do 9.00 ure, zato bo odhod izpred šole ob 7.30.

Učenci morajo biti v šoli najkasneje ob 7.15.

POMEMBNO:

• Učenci morajo imeti v plavalnem nahrbtniku brisačo, kopalke, plavalno kapo (obvezna za deklice), svoj glavnik ali krtačo, sušilec za lase, vrečko za mokre kopalke in kapo ali trak. S seboj imajo lahko tudi plastenko z vodo.
  • Deklice z dolgimi lasmi naj imajo le-te spete v čop ali spletene v kito.
  • Če ima otrok kakršnokoli kožno obolenje, morajo starši predložiti zdravniško potrdilo o nenalezljivosti; ravno tako pa morajo opozoriti učitelja/-ici na morebitne zdravstvene težave.
  • Starši si lahko ogledate učenje plavanja zadnji dan v petek, 27. novembra 2015. Ker lahko vstopite na kopališče le v spremstvu učiteljev, vas prosimo, da se zberete na recepciji bazena ob 7.55 uri. Zamudnikov ne bomo čakali. V prostore bazena lahko vstopite le bosi.
  • Prosimo, da starši poskrbite za urejen plavalni nahrbtnik; to pomeni, da MOKRE STVARI VSAK DAN ZAMENJATE S SUHIMI. ZARADI LAŽJEGA SUŠENJA VSAK DRUGI DAN OTROKOM S ŠAMPONOM OPERITE LASE.

Aktiv 1. razreda

Obvestilo za 1. c in 1. d razred

Plavanje bo potekalo od 9.00 do 10.00 ure, zato bo odhod izpred šole ob 8.25.

POMEMBNO:

• Deklice z dolgimi lasmi naj imajo le-te spete v čop ali spletene v kito.
  • Starši si lahko ogledate učenje plavanja zadnji dan v petek, 27. novembra 2015. Ker lahko vstopite na kopališče le v spremstvu učiteljev, vas prosimo, da se zberete na recepciji bazena ob 8.55 uri. Zamudnikov ne bomo čakali. V prostore bazena lahko vstopite le bosi.

Aktiv 1. razreda