Tek trojk za OŠ na 3 km, ima STARTNO MESTO na Galjevici, NA PARKIRIŠČU OŠ OSKARJA KOVAČIČA, Ob Dolenjski železnici 48. CILJ pa na KONGRESNEM TRGU.

ZBOR EKIP –  Ob 08.30 uri, pri šolski ograji – ob startnem mestu (tabla OŠ Oskarja Kovačiča).

Tam bomo učiteljice: Iris Belko, Lea Klemenčič, Renata Keković in Barbara Bešter.

TROJKA – EKIPA naj ima enake barve majice in startne številke s čipi, ki so pripete na prsnem delu majice.

TROJKA ves čas od štarta do cilja teče skupaj.

Tekmovalci – učenci bodo na štartu lahko športno opremo oddali v vreče, ki bodo pripeljane v garderobni šotor na Trgu republike (organizator za oddano šp. opremo ne jamči).

V CILJU STARŠI SAMI PREVZAMETE SVOJE OTROKE.

Predlagamo, da se starši iste ekipe med seboj povežete in ustrezno organizirate, tako za spremstvo na startu, kot ob samem prihodu v cilj.

Razglasitev in podelitev kolajn prvim trem ekipam, bo takoj po prihodu v cilj na Kongresnem trgu. Vse ekipe prejmejo spominske majice 66. Pohoda 2024.

Športni pozdrav: Iris Belko, prof. švz