Zaposleni
VODSTVO
V. d. ravnateljice:
Mika Čemažar Tratar
Pomočnica ravnateljice
Ob dolenjski železnici 48:
Andreja Verbinc
Pomočnica ravnateljice
na Dolenjski cesti 20:
Vodja PŠ Rudnik:
Alenka Milavec
STROKOVNI DELAVCI
UČITELJI, RAZREDNIŠTVA
Učitelji od 1. do 5. razreda (Dolenjska c. 20)
Odd. | Učilnica |
Razrednik/-čarka, vzgojitelj/-ica |
|
1. a | 1 | pritličje | Marjana Krejan, Barbara Pekolj |
1. b | 2 | pritličje | Katarina Tiršek, Franci Oblak |
1. c | 3 | pritličje | Katja Farkaš, Urška Černoš |
2. a | 4 | pritličje | Ana Rus |
2. b | 7 | pritličje | Ana Jaklič |
2. c | 5 | pritličje | Mojca Abbad |
3. a | 8 | 1. nad. | Barbara Kastelec |
3. b | 16 | klet | Polona Starčević |
3. c | 15 | klet | Nuša Šinkovec |
4. a | 10 | 1. nad. | Mateja Andrejka |
4. b | 11 | 1. nad. | Irena Glinšek |
4. c | 12 | 1. nad. | Petra Kokalj |
5. a | 14 | 2. nad. | Anuša Mihelič |
5. b | 13 | 2. nad. | Janja Rojc |
5. c | 13 | 1. nad. | Tjaša Prijatelj |
1., 4., 5. | TJA | Ana Jolevska Paspalovska, Petra Šlankovič | |
4., 5. | ŠPO | Katja Židan |
Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja (Dolenjska c. 20)
Skupina OPB | Oddelki | Učilnica | Učitelj/-ica | |
I | 1. a | 1 | pritličje | Nasta Tavčar |
II | 1. b | 2 | pritličje | Neža Milavec |
III | 1. c | 3 | pritličje | Marjeta Blatnik |
IV | 2. a | 4 | pritličje | Alenka Kladnik |
V | 2. b | 7 | pritličje | Tjaša Jakopin Verbole |
VI | 2. c | 5 | pritličje | Tjaša Štornik |
VII | 3. a | 8 | 1. nad. | Špela Sladič |
VIII | 3. b | 16 | klet | Lara Janjoš |
IX | 3. c | 15 | klet | Borut Trček |
X | 4. a, c | 10 | 1. nad. | skupina učiteljev |
XI | 4. b, c | 11 | 1. nad. | skupina učiteljev |
XII | 5. a, b | 12 | 1. nad. | Špela Marinko Čeh, skup. učiteljev |
XIII | 5. b, c | 9 | 1. nad. | skupina učiteljev |
Učitelji od 1. do 5. razreda (PŠ Rudnik)
Odd. | Učilnica |
Razrednik/-čarka, vzgojiteljica |
Dopoldanske govorilne ure | |
1. d | 1 | pritličje | Alenka Milavec, Lea Klemenčič | |
2. d | 2 | pritličje | Majda Primec | |
3. d | 5 | 1. nad. | Jasmina Nuhanović | |
4. d | 4 | 1. nad. | Andrej Perme | |
5. d | 6 | 1. nad. | Manca Žuna | |
1. d, 2. d, 3. d, 4. d, 5. d |
TJA | Petra Šlankovič | ||
4. d, 5. d | ŠPO | Iris Belko |
Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja (PŠ Rudnik)
Skupina OPB | Oddelki | Učilnica | Učitelj/-ica | |
I | 1. d | 1 | pritličje | Tjaša Prijatelj |
II | 2. d | 2 | pritličje | Lea Onufrija |
III | 3. d | 4 | 1. nad. | Barbara Bešter |
IV | 4. d | 5 | 1. nad. | Iris Belko |
V | 5. d | 6 | 1. nad. | skupina učiteljev |
Učitelji razredniki (6. do 9. razred)
Odd. | Razrednik | Predmet | Razredi |
6. a | Špela Stele | SLJ | 6. a, 8. (a, b), 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c, d) |
6. b | Urška Lun |
FIZ MAT |
8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. a, 9. b, 9. c, 9. d 6. b |
6. c | Špela Marinko Čeh |
ZGO DKE |
6. c, 6. d, 7. a, 7. b, 7. c, 7. d, 9. a |
6. d | Andreja Marucelj Štrus | MAT | 6. d, 8. (a, b), 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c, d) |
7. a | Barbara Begojev | ŠPO | 6. (a, b), 6. d, 7. (a, b), 7. (c, d), 8. b, 8. c, 8. d, 9. (a, b), 9. (c, d) |
7. b | Tadeja Kilar | SLJ | 7. b, 8. (a, b), 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c, d) |
7. c | Sara Primec | SLJ | 6. b, 7. c, 8. (a, b), 9. (a, b), 9. (c, d) |
7. d | Marko Andlovic | LUM | 6., 7., 8., 9. |
8. a | Miha Kastelec | ŠPO | 6. a, 6. (c, d), 7. (a, b), 7. (c, d), 8. a, 8. d, 9. (a, b), 9. (c, d) |
8. b | Belkisa Bosnić | TJA | 6. c, 7. a, 7. c, 8. (a, b), 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c, d) |
8. c | Anja Lekše | SLJ | 6. c, 6. d, 7. a, 7. d, 8. (c, d) |
8. d | Manja Vršič | DKE | 8. a, 8. b, 8. c, 8. d |
9. a | Darijan Trojar | ŠPO | 6. (a, b), 6. d, 7. (a, b), 7. (c, d), 8. b, 8. c, 9. (a, b) |
9. b | Petra Kajzer | TJA | 6. d, 7. b, 8. (a, b), 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c,d) |
9. c | Ernest Pirnat | GEO | 7., 8., 9. |
9. d | Mojca Drašler |
NAR BIO |
7. a, 7. b, 7. c, 7. d 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. b, 9. d |
Učitelji nerazredniki (6. – 9.razred)
Učitelj/-ica | Predmet | Razredi |
Iris Belko | ŠPO | 6. c, 8. a, 9. (c, d) |
Barbara Bešter |
NAR BIO |
6. a, 6. b, 6. d 9. a, 9. c |
Tatjana Dolenc Marinšek | GUM | 6., 7., 8., 9. |
Lara Janjoš | GEO | 6. a, 6. b, 6. c, 6. d |
Hedvika Kosmač | GOS | 6. a, 6. b, 6. c, 6. d |
Barbara Klembas | ZGO | 6. a, 6. b, 7. c, 7. d, 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. b, 9. c, 9. d |
Simon Kravanja | TIT | 6. a, 6. b, 6. c, 6. d, 7. a, 7. b |
Barbara Marčun | MAT | 6. c, 8. (a, b), 8. (c, d) |
Mateja Knap |
KEM NAR |
6. c, 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. a, 9. b, 9. c, 9. d |
Mojca Ogrizek Drinovec |
TIT LUM |
6.a, 6. b, 6. c, 6. d, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8. a, 8. b, 8. c, 8.d likovne skupine 7., 8., 9. razred |
Urška Podmenik | TJA | 6. a, 6. b, 7. d, 8. (a, b), 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c, d) |
Katjuša Slatenšek | MAT | 7. a, 7. b, 7. c, 9. (a, b), 9. (c, d) |
Alenka Toni | MAT | 6. a, 7. d, 8. (c, d), 9. (a, b), 9. (c, d) |
Andreja Verbinc | MAT | 8. (a, b) |
Svetovalna služba
Dolenjska cesta 20: Marjeta Požru Krstić, pedagoginja, Romana Gašperlin, pedagoginja
Ob dolenjski železnici 48: Ines Porenta, pedagoginja, Romana Gašperlin, pedagoginja
PŠ Rudnik: Urška Šipek Hovnik, soc. pedagoginja
Doodatno strokovno pomoč nudijo:
- Nika Čermelj, specialna pedagoginja,
- Alja Hvastija, specialna pedagoginja,
- Maja Horvat Lampe, socialna pedagoginja,
- Urška Šipek Hovnik, socialna pedagoginja,
- Mobilna služba pri Centru Janeza Levca Ljubljana – specialne pedagoginje: Maja Bolha Eržen, Urša Filipič, Maja Obolnar Hrnjičić, Zorica Rucheton, Sara Sagadin, Tjaša Tavčar,
- Mobilna služba pri ZGNL – logopedinja: Andreja Lončarič.
Učitelj ind./skup./dod. strokovne pomoči – Dodatne ure slovenščine za učence tujce: Špela Sladič.
Knjižnica
Ob dolenjski železnici 48 in PŠ Rudnik (ob torkih): Simona Črnivec
Dolenjska c. 20: –
Računalnikar – organizator inf. dejavnosti:
Irena Kuhar
Laborant:
Igor Gajser
ADMINISTRACIJA
Računovodstvo:
Katarina Uhan
Tatjana Stergar
Tajništvo:
Mojca Dovč
TEHNIČNO OSEBJE
Organizator šolske prehrane:
Hedvika Kosmač
Vodja kuhinje:
Jelka Stevanović
Kuhinjsko osebje:
Nataša Breznikar
Nika Čampa
Makedonka Dončeva
Urška Marolt
Maja Meden
Aleksandra Mitevska
Biljana Sazdovska
Jasmina Ulčar
Vzdrževanje in prevozi:
Goran Inđić
Branko Muhič
Silvo Štefin
Čiščenje:
Metka Črnivec
Zdravka Inđić
Mila Josić
Mirsada Nadarević
Ferida Samardžić
Sabina Šabić
Violetka Tsoneva
Jelena Vidović